O nás

Naše společnost vznikla na přelomu roku 2007 a 2008 jako online multibrandový velkoobchod zajišťující distribuci a servis hodinek a šperků předních světových značek jako jsou CASIO, DIESEL, EMPORIO ARMANI, FOSSIL, GUESS, MICHAEL KORS, TOMMY HILFIGER, a spousta dalších.

Jelikož trh v té době poskytoval řadu příležitostí, využili jsme této situace a v roce 2012 jsme se zapsali jako výhradní distributor hodinářských a šperkařských značek v České a Slovenské republice. Mezi prvními byly hodinky značky YONGER & BRESSON automatique a šperky a hodinky ALVIERO MARTINI. Tento kontrakt měl za následek rozšíření našeho portfolia o další distribuční značky a v roce 2013 jsme zahájili spolupráci tentokrát s francouzskou společnosti PIERRE LANNIER. Jejich design a myšlenka skvěle vystihovaly potřeby našich zákazníků. Zanedlouho jsme začali zastupovat také italské značky SECTOR a CHRONOSTAR by Sector patřící do významného hodinářského koncernu Sector & Morellato Group.

O dva roky později, v roce 2015, jsme rozšířili naši nabídku o další značky, tentokrát španělské výroby, MARK MADDOX a VICEROY, spadající do skupiny Grupo Munreco. Díky neustálému vývoji prošly hodinky těchto značek řadou změn a během krátkého období tak dosáhly svého zdokonalení a mohou se nyní pyšnit kvalitním provedením a originálním designem. Nejmladšími přírůstky se pak v roce 2016 staly middle range značky Nautica a Versus Versace, které tak doplnily naše portfolio o značky všech cenových kategorií.

 

NÁMI ZASTUPOVANÉ ZNAČKY DLE CENOVÝCH KATEGORIÍ:

  * basic range (základní řada)  - CHRONOSTAR by SECTOR, MARK MADDOX, HIP HOP,

  * middle range (střední řada)  -  NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER, SECTOR, BREIL MILANO, VICEROY,

  * high range (vyšší řada)  -  YONGER & BRESSON automatique.

 

Silná pozice naší společnosti, jakožto významného komerčního subjektu na českém a slovenském trhu, je výsledkem aktivní obchodní politiky, dynamického rozvoje a neustálého hledání nových obchodních příležitostí.

Jako výhradní distributorzajišťujeme pro všechny naše značky velkoobchodní i maloobchodní prodej, odborný záruční a pozáruční servis, samostatné dodávky náhradních dílů a marketingové aktivity. 

S našimi velkoobchodními zákazníky se podílíme také na pořádání flash sales akcí, spotřebitelských soutěží, spolupracujeme s reklamními agenturami, poskytujeme datové feedy k našim výrobkům a také platformu dropshipping. Naše produkty nabízíme včetně zajištění POS materiálů (vitrín a příslušenství do kamenných obchodů) a odborné poradenství k prezentaci značek v kamenných prodejnách.

 

Kontakt

Cejl 40/107
602 00 Brno
Česká republika

Tel.: +420 541 211 405
Fax: +420 491 512 550
E-mail: info@zagogroup.cz

Buďte v kontaktu