Kariéra

Kariéra

Nemáš rád nudu a baví tě se podílet na zajímavých projektech? Pokud chceš pracovat v příjemném prostředí s fajn lidmi, staň se součástí našeho týmu! Svých zaměstnanců si vážíme a staráme se o ně stejně pečlivě, jako o naše klienty. Ať už jsi zkušeným odborníkem s praxí nebo čerstvým absolventem, neváhej nás kontaktovat! Budeme se na tebe těšit. :)

 

A jak to u nás na pohovoru chodí?

Pokud nám pošleš svůj životopis a splňuješ základní předpoklady, určitě tě budeme kontaktovat a pozveme tě do 1. kola výběrového řízení, kterým tě provede zpravidla personalista. V prvním kole zhodnotíte tvoje pracovní zkušenosti, kvalifikační předpoklady, ale také osobní kompetence. Společně si popovídáte o tvých i našich očekáváních. Jako součást druhého kola ti může být zadán „domácí“ úkol, který zpracuješ a následně odprezentuješ, případně tě požádáme o ukázku tvé práce.

img-1

 

A jak to pokračuje…

Pokud vzájemně usoudíte, že jsi vhodným kandidátem na obsazovanou pozici, budeš pozván do 2. kola výběrového řízení, kde se otkáš se svým možným budoucím šéfem. Dozvíš se také bližší informace o projektech, složení týmu či plánovaném výhledu vývoje. Jako součást druhého kola ti může být zadán „domácí“ úkol, který zpracuješ a následně odprezentuješ, případně tě požádáme o ukázku tvé práce.

img-2

 

Pokud si se svým nadřízeným padnete vzájemně do oka, pak už ti můžeme jen blahopřát, stáváš se součástí našeho týmu! :)

 

Hledáme právě tebe?

 

Pokud by ses chtěl stát členem našeho týmu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením pracovní pozice, o kterou byste měli zájem na e-mail: kariera@zagogroup.cz

Je nám líto, pokud momentálně nenabízíme tvou práci snů. Nicméně pokud nám na mail kariera@zagogroup.cz  pošlete super CV a motivační dopis, může se stát, že to přehodnotíme.

 A tak se může stát, že na základě úžasného motivačního dopisu zjistíme, že potřebujeme právě tebe.

img-3

Zákaznická podpora - zpracování objednávek

- Dropshipping manager

- Fakturant/Fakturantka s účetními znalostmi

- Obchodní zástupce / manažer pro klíčové klienty

-Asistentka jednatele

Kontakt

Cejl 40/107
602 00 Brno
Česká republika

Tel.: +420 541 211 405
Fax: +420 491 512 550
E-mail: info@zagogroup.cz

Buďte v kontaktu